Uwaga studenci konkurs „Innowacyjny dom dla zwierząt”

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „INTER-ZOO” ogłasza konkurs na projekt „Innowacyjny dom dla zwierząt” i zaprasza studentów wydziału do uczestnictwa w nim.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie i złożenie do oceny kompletu 3 projektów domów dla zwierząt, które podlegać będą ocenie i stanowią jedną pracę konkursową.

PPH Inter-Zoo powstało w 1996 roku i od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości klatek dla małych zwierząt domowych. Siedziba firmy, zakład produkcyjny i magazyny (o łącznej powierzchni 13 000 m2) zlokalizowane są w Osieczanach (30 km na południe od Krakowa). Firma zatrudnia ponad 120 osób. Produkty spełniają wszystkie europejskie standardy. Firma sprzedaje swoje wyroby do ponad 25 krajów, wśród których główne rynki zbytu to: Niemcy, Wielka Brytania, Norwegia, Francja, Rosja, in.

Firma stale inwestuje w rozwój, czego dowodem jest stale unowocześniany park maszynowy, technologie produkcji, a przede wszystkim wzornictwo.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku firma zaprasza studentów wydziału do udziału w konkursie. Firma oferuje atrakcyjne nagrody, wśród których jedną z istotnych jest możliwość zastosowania projektu konkursowego w produkcji.

Szczegółowe informacje, wymogi konkursowe przedstawione są w regulaminie oraz załącznikach poniżej.

Osoby zainteresowane konkursem zapraszamy na spotkanie w sali G110 w czwartek 6.04.2017 o godzinie 9.15.