Uwaga studenci Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego.

Informujemy, że istnieje możliwość odbycia szkolenia praktycznego w firmie ProMold przy projekcie budowy oraz profilowania nadwozia prototypowego samochodu sportowego.

Szkolenie ma charakter indywidualny, może odbywać się w godzinach dostosowanych dla studentów minimalny czas udziału w praktyce to 2 godziny w ciągu dnia. Prosimy o zgłaszanie się do firmy. Osoba do kontaktu Wacław Barański tel. +48 698 836 599, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; ProMold Spółka z o. o. 31-572 Kraków ul. Niepołomska 55.

SZKOLENIE DLA STUDENTÓW INŻYNIERII WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO JEST BRZPŁATNE

Prosimy o szybkie zgłoszenia, ponieważ szkolenia będą się odbywać do czasu wymodelowania kształtów karoserii.