skład komisji-egz.dypl. 22 wrzesnia 2017

Skład Komisji; wykaz absolwentów- egzamin dyplomowy 22 września 2017 r. -Instytut Informatyki Stosowanej M7:

Egzamin dyplomowy w dniu 22 września 2017(piątek)

s.G121 bud. nr G od godz. 7:30

Studia Stacjonarne I i II Stopnia

Kierunek: Informatyka Stosowana

Komisja I- sala G121

L.p

Imię i nazwisko

Przewodniczący komisji

Promotor

Recenzent

Godz.

1

JUSTYNA WAWRZYŃSKA

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR HAB. INZ. M.BARSKI

DR HAB. INŻ. ARTUR KROWIAK

9:20

2

GRACJAN NOWAK

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR HAB. INZ. M.BARSKI

DR INZ. P.BRANDYS

9:40

3

JORDAN PODGÓRSKI

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR HAB. INŻ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. RENATA FILIPOWSKA

8:40

4

TOMASZ RABCZAK

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR HAB. INZ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. RENATA FILIPOWSKA

9:00

5

PRZEMYSŁAW DYJAK

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR INZ. G.FILO

DR INZ. M.DOMAGAŁA

10:00

6

EWELINA BUJAK

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR INZ. G.FILO

DR INZ. M.CEGIELSKI

10:20

7

MATEUSZ BOCHENEK

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR INZ. P.BRANDYS

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

10:40

8

GABRIELA KISZKA

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR INZ. MICHAŁ KARPIUK

DR INZ. ŁUKASZ GOLA

11:00

9

MIONIKA BOGUSZ

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

DR INZ. MICHAŁ KARPIUK

DR INZ. ŁUKASZ GOLA

11:20

Komisja II- sala G 116

L.p

Imię i nazwisko

Przewodniczący komisji

Promotor

Recenzent

Godz.

1

MACIEJ JURCZYK

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. D.KARPISZ

DR INZ. M.CEGIELSKI

7;30

2

MIKOŁAJ KOWAL

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. D.KARPISZ

DR INZ. M.CEGIELSKI

7:50

3

BARTŁOMIEJ MIAZGA

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. M.CEGIELSKI

DR INZ.ANDRZEJ SKOWRONEK

8:10

4

ANNA TOBIOŁA

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. PIOTR LEWICKI

DR HAB. INŻ. ARTUR KROWIAK

8:30

5

MICHAŁ SZUKAŁA

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. PIOTR LEWICKI

DR INZ. M.CEGIELSKI

8:50

6

PAWEŁ GANCARZ

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. RAFAŁ PETRYNIAK

DR INZ. ZBIGNIEW LATAŁA

9:10

7

AGNIESZKA CHMILELOWIEC

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. ZBIGNIEW LATAŁA

DR INZ. RAFAŁ PETRYNIAK

9:30

8

PIOTR HABERKA

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. ZBIGNIEW LATAŁA

DR INZ. M.CEGIELSKI

9:50

 Studia Stacjonarne I i  II Stopnia

Kierunek: Informatyka Stosowana

Komisja III- sala G109

L.p

Imię i nazwisko

Przewodniczący komisji

Promotor

Recenzent

Godz.

1

JUSTYNA KOCHANEK

DR HAB.INZ. ARTUR KROWIAK

DR INŻ. ZBIGNIEW LATAŁA

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

10:20

2

MARIUSZ BYCZYŃSKI

DR HAB.INZ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. ZBIGNIEW LATAŁA

PROF. DR HAB.INŻ. EDWARD LISOWSKI

10;40

3

JOANNA ŚLIWIŃSKA

DR HAB.INZ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. ZBIGNIEW LATAŁA

PROF. DR HAB.INŻ. EDWARD LISOWSKI

11:00

4

JAN FOLTMAN

DR HAB.INŻ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. ZBIGNIEW LATAŁA

DR INZ. RAFAŁ PETRYNIAK

11:20

5

DAMIAN MLYCZYŃSKI

DR HAB.INZ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. P.BRANDYS

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

11:40

6

JAROSŁAW WIERZCHOWSKI

DR HAB.INZ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. P.BRANDYS

DR INZ. M.CEGIELSKI

12:00

7

DOROTA KUBACKA

DR HAB.INZ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. R.DWORNICKA

DR INZ. R.FILIPOWSKA

12:20

8

ELŻBIETA ŁACIAK

DR HAB.INZ. ARTUR KROWIAK

DR INZ. S.MOTYKA

DR INZ. R.DWORNICKA

12;40

 Komisja IV- SALA G 117

L.p

Imię i nazwisko

Przewodniczący komisji

Promotor

Recenzent

Godz.

1

WOJCIECH SZMIDT

DR HAB.INŻ. MAREK BARSKI

DR INZ. RAFAŁ PETRYNIAK

DR INZ. ZBIGNIEW LATAŁA

10;00

2

WOJCIECH KRÓL

DR HAB.INŻ. MAREK BARSKI

DR INZ. RAFAŁ PETRYNIAK

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

10:20

3

MACIEJ JĘDRZEJKO

DR HAB.INŻ. MAREK BARSKI

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INZ. P.BRANDYS

10;40

4

RADOSŁAW DUDEK

DR HAB.INZ. MAREK BARSKI

DR INZ. P.BRANDYS

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

11:00

5

MICHAŁ SZOSTEK

DR HAB.INZ. MAREK BARSKI

DR INZ. M.CEGIELSKI

DR INZ. P.OSOCHA

11:20