skład komisji-24; 26; 31 stycznia 2018

Egzamin dyplomowy w dniu 24 stycznia 2018

s.G116 bud. nr G od godz. 12:00

 Studia Stacjonarne I  Stopnia

Kierunek: Informatyka Stosowana

Komisja I

L.p

Imię i nazwisko

Przewodniczący komisji

Promotor

Recenzent

Godz.

1

KATARZYNA PŁONKA

DR HAB.INŻ. ARTUR KROWIAK

DR INŻ. ZBIGNIEW LATAŁA

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

12:00

2

TADEUSZ BAUM-AZBUM

DR HAB.INŻ. ARTUR KROWIAK

DR HAB.INŻ. JACEK PIETRASZEK, PROF.PK

DR INŻ. RENATA DWORNICKA

12:20

3

OLAF GARLEJA

DR HAB.INŻ. ARTUR KROWIAK

DR HAB.INŻ. JACEK PIETRASZEK, PROF.PK

DR INŻ. RENATA DWORNICKA

12:40

4

ANNA BUDZYN

DR HAB.INŻ. ARTUR KROWIAK

DR HAB.INŻ. JACEK PIETRASZEK, PROF.PK

DR INŻ. RENATA DWORNICKA

13:00

 Egzamin dyplomowy w dniu 26 stycznia 2018

s.G116 bud. nr G od godz. 9:00

 Studia Stacjonarne I  Stopnia

Kierunek: Informatyka Stosowana

Komisja I

L.p

Imię i nazwisko

Przewodniczący komisji

Promotor

Recenzent

Godz.

1

JAKUB ZUBER

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INŻ. JANUSZ POBOŻNIAK

DR INŻ. PRZEMYSŁAW OSOCHA

9:00

2

MACIEJ RUSEK

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INŻ. ZBIGNIEW LATAŁA

PROF. DR HAB. INŻ.EDWARD LISOWSKI

9:30

3

ANETA PIĘTA

PROF. DR HAB. INŻ.LESZEK WOJNAR

DR INŻ. DARIUSZ KARPISZ

DR INŻ. RAFAŁ PETRYNIAK

10:00

 Egzamin dyplomowy w dniu 31 stycznia 2018

s.G116 bud. nr G od godz. 14:00

 Studia Stacjonarne I  Stopnia

Kierunek: Informatyka Stosowana

Komisja I

L.p

Imię i nazwisko

Przewodniczący komisji

Promotor

Recenzent

Godz.

2

ZOFIA BARTYZEL

DR HAB. INŻ.JACEK PIETRASZEK,PROF.PK

DR INŻ. DARIUSZ KARPISZ

DR INŻ. GRZEGORZ FILO

14:50

3

HENRYK KSIĄŻEK

DR HAB. INŻ.JACEK PIETRASZEK,PROF.PK

DR INŻ. PAWEŁ BRANDYS

DR INŻ. MARCIN CEGIELSKI

15:10

4

OSKAR STRZELECKI

DR HAB. INŻ.JACEK PIETRASZEK,PROF.PK

DR INŻ. MARCIN CEGIELSKI

DR INŻ. PRZEMYSŁAW OSOCHA

15:30

5

ANDRZEJ BURY

DR HAB. INŻ.JACEK PIETRASZEK,PROF.PK

DR INŻ. ZBIGNIEW LATAŁA

PROF.DR HAB. INŻ. EDWARD LISOWSKI

15:50

 Egzamin dyplomowy w dniu 31 stycznia 2018

s.G116 bud. nr G od godz. 14:00

 Studia Stacjonarne II  Stopnia

Kierunek: Informatyka Stosowana

Komisja

L.p

Imię i nazwisko

Przewodniczący komisji

Promotor

Recenzent

Godz.

1

PAWLIKOWSKI

DR HAB. INŻ.ARTUR KROWIAK

DR HAB. INŻ.JACEK PIETRASZEK,PROF.PK

DR INZ. RENATA DWORNICKA

14:00







2

TOMASZ IDZIOR

DR HAB. INŻ.JACEK PIETRASZEK,PROF.PK

DR INŻ. MARCIN CEGIELSKI

DR INŻ. DARIUSZ KARPISZ

14:30